Jak zarabiać na kontach bankowych

Posiadanie konta w banku jest niezbędne, ale zazwyczaj wiążemy to z miesięczną opłatą. W tym artykule dowiesz się, jak zarabiać pieniądze z konta bankowego. Metoda, którą wprowadzi jest bardzo prosta i oczywiście całkowicie legalna. Więc jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, czytaj dalej.

Jak zarabiać na kontach bankowych

Jak zarabiać z konta bankowego

Wbrew pozorom zarabianie na koncie bankowym jest bardzo proste. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani wybitnych umiejętności. Dodatkowo wszystkie czynności można przeprowadzić w zaciszu własnego mieszkania przez Internet.

Najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy z konta bankowego

Na polskim rynku działają obecnie dziesiątki różnych banków. Ta sytuacja spowodowała dużą konkurencję. Banki na różne sposoby konkurują o klientów i wydają na nich ogromne sumy. Możesz to bardzo łatwo wykorzystać.

Możesz zarabiać pieniądze ze swojego konta bankowego na wiele sposobów. Jedną z nich są promocje bankowe, w ramach których można otrzymać atrakcyjne nagrody pieniężne, otwierając rachunki z nowymi klientami. Ile to kosztuje? To zależy od promocji i banku, ale może to być nawet kilkaset złotych.

W ostatniej promocji Citibank Handlowy zaproponował nowym klientom 150 zł. Jednak zawsze dobrze jest uważnie przeczytać warunki wypłaty tego specjalnego bonusu. W przypadku Banku Handlowego premia podzielona jest na trzy części. 50 zł za zalogowanie się do aplikacji bankowości mobilnej, 50 zł za transakcje w Google Pay i 50 zł za jednorazowy przelew wynagrodzenia na konto.

Kiedy czytasz ten artykuł, promocja może już nie być dostępna, ale używam go jako przykładu. Konkurencja staje się coraz bardziej zacięta, więc w przyszłości będzie więcej promocji.

Zarabiaj w programie partnerskim

Program partnerski daje możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez produkty bankowe. Dzięki nim możesz zarabiać, polecając konta bankowe znajomym lub rodzinie. Załóż konto osobiste zgodnie ze swoją sugestią, a otrzymasz konto osobiste na kilkadziesiąt złotych oraz konto firmowe na setki złotych.

Po zarejestrowaniu się w programie otrzymasz specjalny link partnerski do promowania Twoich usług bankowych. Za każdym razem, gdy ktoś otworzy konto bankowe, klikając w Twój link, otrzymasz prowizję. Z linków polecających mogą korzystać również osoby zarejestrowane w programie. Zakładając konto z własnego linku sprawdzisz działanie programu i zarobisz pierwszą prowizję.

Jeśli masz pytania dotyczące sposobu zarabiania z konta bankowego, napisz w komentarzach lub wyślij e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *